Les 38 Getallen - Verhoudingen.

Gaten oefeningen.

Vul de gaten in. Ben je klaar ... druk dan op de controleer toets. Heel veel succes!

Vul de juiste getallen in.
15 liter ----- 18 euro
5 liter ------- euro

30 personen ------------ 15 l soep ----- 21 euro
personen -------- l soep ----- euro
100 personen ----------- l soep ----- euro

4 personen eten 800 g garnalen
1 persoon eet g garnalen
7 personen eten g garnalen

12 appels kosten 3 euro
- 4 appels kosten euro
- 8 appels kosten euro

De Robbert ----- vijfde leerjaar ----- I. Umans